Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

3 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2018/19. Po uroczystej Mszy św. w Kościele św. Elżbiety zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej. Część oficjalna spotkania przebiegła uroczyście, w ciszy i skupieniu. Pani dyrektor W. Nowak przywitała zebranych i złożyła wszystkim uczniom, a szczególnie pierwszakom, ciepłe i serdeczne życzenia. Następnie uczniowie klasy 5b, na tle jeszcze wakacyjnej dekoracji, zaprezentowali krótki program artystyczny, niestety przypominający wszystkim, że beztroski wypoczynek i słodkie leniuchowanie są już tylko miłym wspomnieniem i nadeszła pora na pracę i naukę. Nie zapomnieli też o pierwszoklasistach, którzy w roku szkolnym 2018/19 będą się uczyć w kl. 1a i 1b pod opieką pań: I. Stojek i A. Kozik i zaprosili młodszych kolegów do „pracy nad książką i zeszytem” Zapewnili też, że szkoła nie jest taka straszna i nie trzeba się jej bać. Po zakończeniu uroczystości uczniowie z wychowawcami udali się na pierwszą lekcję wychowawczą.