"Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia" w naszej szkole

W dniach od 24.09.2018r. do 28.09.2018r. wśród uczniów naszej szkoły przeprowadzono akcję edukacyjną "Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia". Jej celem było propagowanie zabawowej formy nauczania - uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić dzieci do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób.

Finał tej imprezy odbył się w piątek 28 września 2018r. Spośród czternastu klasowych Ekspertów Tabliczki Mnożenia wyłoniono szkolnego Eksperta, którym został uczeń klasy III b gimnazjum - Jakub Hyclak.

Koordynatorami ŚDTM w naszej szkole były  panie: Agata Kurowska, Małgorzata Wąchała i Anna Wójcik.

Autor: Anna Wójcik