Odblaskowy Rajd Rowerowy

Zapraszamy uczniów naszej szkoły i ich rodziców na

I Odblaskowy Rajd Rowerowy

termin - 25.10.2018

godzina - 16:30

Trasa o długości 3,5km prowadzi ulicami Starego Sącza.

Zapisy odbywają się poprzez podpisanie regulaminu rajdu i dostarczenie do p.¤Agnieszki Obrzud lub do sekretariatu szkoły.

Uczniowie klas 1, 2, 4 i 5 poruszają się na trasie rajdu tylko z opiekunem.

Uczniowie klas 7, 8 i 3 gimnazjum podczas rajdu mogą jechać samodzielnie po przekazaniu regulamin rajdu oraz zgody, które muszą być podpisane przez rodziców / opiekunów prawnych.

Podczas rajdu pamiętaj o elementach odblaskowych - im więcej tym lepiej. Wszystkie osoby niepełnoletnie podczas rajdu posiadają kask.

Po zakończonym rajdzie zapraszamy wszystkich do budynku szkoły na pozostałe atrakcje odblaskowe.

Regulamin Rajdu

Zgłoszenie osoby niepełnoletniej