Odblaskowa Szkoła - tworzymy gazetki ścienne

Zależy nam, by wszystkie klasy włączyły się w działania projektu „Odblaskowa Szkoła”.

Poniżej podczas losowania, wybrane zostały klasy 7A, 8A szkoły podstawowej oraz 3C gimnazjum. Klasy te mają za zadanie stworzyć w swoich salach lekcyjnych gazetki o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Prosimy, w szczególności zwrócić uwagę na aspekt wykorzystania elementów odblaskowych podczas poruszania się w terenie niezabudowanym.

Mamy nadzieję, że przyłożycie się do pracy - nagrody czekają.

Termin - 15.10.2018

Autor: Koordynatorzy akcji "Odblaskowa Szkoła"