Bijemy rekord w resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Bądź wtedy z nami

Nasza szkoła przystąpiła do akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Jest to jedno z działań, które związane jest z bezpieczeństwem naszych uczniów i prowadzone jest w ramach konkursu "Odblaskowa Szkoła".

Bicie Rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób odbędzie się 16.10.2018 o godzinie 12:00 i potrawa do godziny 12:35.

Organizatorem Wydarzenia jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Każdy uczestnik wyraża zgodę na wykorzystywanie przesłanych przez niego materiałów przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w celach promocyjnych.

W przypadku, gdy liczba stanowisk (fantomów) jest mniejsza niż liczba osób biorących udział w Wydarzeniu, dopuszczalne jest zmienianie się tych osób na stanowisku. Ważne, aby resuscytacja krążeniowo – oddechowa (cykl RKO – 30 ucisków i 2 wdechy ratownicze) była nieprzerwanie prowadzona na danym stanowisku przez cały czas trwania Wydarzenia.

Poniższe zgody proszę przekazać p. Agnieszce Obrzud

Zezwolenie na utrwalenie, rozpowszechnianie i wykorzystanie wizerunku

Zezwolenie na utrwalenie, rozpowszechnianie i wykorzystanie wizerunku dziecka

Autor: Agnieszka Obrzud