Komunikaty Uczniowskiej Rady Szkolnej

URS zaprasza wszystkich uczniów do włączenia się w prace nad opracowaniem wizerunku: Ucznia Słowackiego – młodego patrioty. W tym celu prosimy klasy o przygotowanie symbolicznych cech - cegiełek (3-5), które należy umieszczać na gazetce przy wejściu głównym. Termin realizacji – 17.10.2018. Najciekawsze „cegiełki” zostaną wyróżnione i nagrodzone pozytywną uwagą w dzienniku.

URS zaprasza do udziału w konkursie literackim pt. „Uczeń Słowackiego – młody patriota”. Opowiadania lub wiersze należy składać do opiekunów URS.

Termin realizacji - 17.10. 2018. Wszystkie prace zostaną nagrodzone, a najciekawsze będą prezentowane podczas Czwartkowego spotkania z wiedzą (25.10.2018).

Przypominamy, że proponowane działania są związane z realizacją Programu Obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

URS informuje, że motywem przewodnim tegorocznego konkursu „Nasz Patron” jest „Święty, który Ojczyźnie służył”. Prosimy klasy o przygotowanie plakatów, prezentacji swoich „Patronów”. Proponowany termin realizacji – 5.11.2018.

Autor: URS z opiekunami