Turniej Sądeckiej Ligi Szkolnej

Dnia 3.10.2018 r. na hali MOSiR w Nowym Sączu odbył się pierwszy w tym roku szkolnym turniej Sądeckiej Ligi Szkolnej. W rozgrywkach chłopców brało udział 5 zespołów ( dwie drużyny z naszej szkoły ). Turniej był rozgrywany systemem "każdy z każdym" po dwa sety.
W podsumowaniu wyników pierwsza nasza drużyna zajęła 1 miejsce wyprzedzając zawodników z Szkoły Podstawowej nr. 3 z Nowego Sącza. Na kolejnych miejscach uplasowali się uczniowi z Szkoły nr 1 z Nowego Sącza, druga drużyna z naszej szkoły i reprezentanci Szkoły nr. 6 z Nowego Sącza.

Reprezentacja naszej szkoły:  Bartosz Kurzeja, Mariusz Kurzeja, Piotr Padula, Marek Zaremba, Miłosz Walkosz, Mateusz Wyrostek, Nalepa Jakub, Szczepan Grabek, Dawid Kamiński, Jakub Szczypta, Jerzy Chlipała, Oskar Baraściak, Łukasz Dziedzina.

Opiekunem drużyn podczas turnieju był Maciej Rejowski.
Uczniom gratulujemy wyników i zachęcamy do dalszej systematycznej pracy podczas zajęć SKS.

Autor: Maciej Rejowski