Gminne Mistrzostwa w Piłce Halowej

5.10.2018 r. na hali sportowej w Barcicach odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Halowej uczniów kl. 6 i młodszych. W kategorii chłopców zgłosiły się reprezentacje 5 szkół z naszej gminy.
W pierwszym meczu uczniowie naszej szkoły pokonali kolegów z Moszczenicy. Kolejne mecze z uczniami z Gabonia i Barcic również wygrali. W ostatnim meczu turnieju musieli uznać wyższość drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 ze Starego Sącza.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: 1 miejsce - SP1 Stary Sącz, 2 miejsce - SP 2 Stary Sącz, 3 miejsce - SP Barcice, 4 miejsce - SP Moszczenica, 5 miejsce - SP Gaboń.

Gratulujemy uczniom naszej szkoły, gdyż rywalizowali ze starszymi od siebie uczniami bo większość naszych reprezentantów to uczniowie klas 5.

W skład naszej reprezentacji weszli: Adam Orłowski, Piotr Damasiewicz, Filip Mamala, Michał Handzlik, Jan Długosz, Artur Gancarczyk, Damian Dziarmaga, Dawid Gorczyca, Konrad Morzywołek, Jakub Załubski, Bartosz Szczypta.

Drużyną kierował podczas zawodów Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski