Pierwszoklasiści odblaskują

W ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” uczniowie klas pierwszych zostali zaopatrzeni w kamizelki odblaskowe. Otrzymaliśmy je dzięki hojności sponsora - sklepu rowerowego Ostre Koło z Gorlic. Teraz już nie boją się wychodzić na spacery, gdyż są widoczni z dość dużej odległości dla innych uczestników ruchu drogowego. 17 października pierwszoklasiści wybrali się na spacer do parku - oczywiście w kamizelkach odblaskowych z nieodzownymi odblaskowymi „niestraszkami”.

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl