Gminne Mistrzostwa w Piłce Halowej Chłopców

W dniu 17.10.2018 na hali sportowej w Barcicach odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Halowej Chłopców. Do rywalizacji zgłosiły się cztery szkoły z naszej gminy (Przysietnica, Barcice, Popowice i SP 2  Stary Sącz). Turniej był rozgrywany systemem "każdy z każdym". W pierwszym swoim meczu nasi reprezentanci przegrali z uczniami z Przysietnicy. W kolejnych  spotkaniach wygrali z kolegami z Popowic i Barcic, ale wystarczyło to do zdobycia 2 miejsca w całych zawodach. 1 miejsce i prawo startu w zawodach międzygminnych wywalczyli uczniowie z Przysietnicy. Na 3 miejscu uplasowali się reprezentanci z Barcic, a ostatnie miejsce zajęli uczniowie z Popowic.

Nasza szkoła była reprezentowana przez następujących uczniów: Szczepan Grabek, Mateusz Wyrostek, Bartosz Kurzeja, Filip Skoczeń, Oskar Baraściak, Artur Kozieński, Kacper Miechurski, Jakub Szczypta, Jakub Kamiński. Opiekunem podczas zawodów był Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski