Bezpieczna Szkoła Tirka u pierwszaków i drugoklasistów

30 października odbyło się spotkanie klas I i II z przedstawicielami Inspekcji Transportu Drogowego z Krakowa na temat zasad zachowania bezpieczeństwa na drodze i w szkole.

Podczas prelekcji dzieci miały możliwość obejrzenia kilku ciekawych filmów oraz prezentacji multimedialnych. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz munduru i wyposażenia policyjnego. W plenerze odbyły się zajęcia praktyczne, podczas których uczniowie mieli możliwość wejść do radiowozu i bliżej zapoznać się z warunkami pracy inspektora.

Autor: Iwona Stojek