Odblaskowy Znak Drogowy - konkurs kulinarny z bezpieczeństwem drogowym w tle

W ramach działań związanych z projektem „Odblaskowa Szkoła” zorganizowano konkurs kulinarny pt. "Słodki Znak Drogowy".

Do wzięcia udziału w tym „pysznym” konkursie zaproszone zostały wszystkie klasy. Otrzymaliśmy aż 9 wypieków, do których uczniowie podeszli w bardzo kreatywny sposób. Oprócz pomysłowego ujęcia tematu bezpieczeństwa w ruchu drogowym zadbano o aspekt smakowy. Jury miało bardzo trudne zadanie przy wyborze najlepszej pracy i zdecydowano, iż wszyscy twórcy zasługują na pierwsze miejsce.

Oto nagrodzeni:

Kamil Skalski - 1a

Jan Karlak - 1b

Wiktoria Król - 2b

Karol Karlak - 4a

Dominik Gawlik - 4c

Dominika Wastag - 5a

Weronika Golonka - 5a

Amelia Słaby - 5a

Aleksandra Załubska - 7b

Oprócz nagród indywidualnych przyznano nagrody klasowe. Nagrodzono więc klasy: 1a, 1b, 2b, 4a, 4c, 5a i 7b

Uczestnicy I Odblaskowego Rajdu Rowerowego mieli możliwość sprawdzenia, czy ocena jury pokrywa się z rzeczywistością. Po rajdzie czekały na nich pyszne wypieki do spróbowania. A uczniowie każdej klasy, która wzięła udział w konkursie kulinarnym mogli spróbować wytworów swoich kolegów i koleżanek podczas lekcji z wychowawcą.

Autor: Agnieszka Obrzud, Justyna Tyka