• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - uroczystości gminne


Obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego

 

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu w imieniu Burmistrza Starego Sącza zaprasza wszystkich nauczycieli i młodzież naszej szkoły (ze szczególnym uwzględnieniem pocztu sztandarowego) do wzięcia udziału w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego.

Uroczystości rozpoczną się 11 listopada o godz. 10.30 przemarszem pocztów sztandarowych i delegacji spod starosądeckiego Sokoła na rynek, gdzie o godz. 11.00 odbędzie się Msza Święta w intencji ojczyzny, po mszy przemarsz na cmentarz komunalny i Apel poległych.

Autor: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.