100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - uroczystości gminne

Obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu w imieniu Burmistrza Starego Sącza zaprasza wszystkich nauczycieli i młodzież naszej szkoły (ze szczególnym uwzględnieniem pocztu sztandarowego) do wzięcia udziału w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego.

Uroczystości rozpoczną się 11 listopada o godz. 10.30 przemarszem pocztów sztandarowych i delegacji spod starosądeckiego Sokoła na rynek, gdzie o godz. 11.00 odbędzie się Msza Święta w intencji ojczyzny, po mszy przemarsz na cmentarz komunalny i Apel poległych.

Autor: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2