Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

Nasi uczniowie wiedzą jak zachowywać się na drodze - gazetki szkolne w ramach "Odblaskowej Szkoły"

Nasi uczniowie włączyli się bardzo aktywnie w działania w ramach konkursu Odblaskowa Szkoła”. Jednym z nich było stworzenie gazetek ściennych o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wylosowane klasy 7a, 8a i 3c gimnazjalna oraz klasy pierwsze i drugie szkoły podstawowej, w swoich klasach i na korytarzach szkolnych pokazali wszystkich jak ważne jest rozsądne zachowanie się podczas korzystania z ulicy czy chodnika. Zwrócili również uwagę na obowiązek posiadania elementów odblaskowych. W galerii można obejrzeć ich prace.

Autor: Agnieszka Obrzud, Justyna Tyka, Teresa Tokarczyk