Jakub Pasoń z "Obiektywnych" zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym

Jakub Pasoń, uczeń szkolnego koła fotograficzno-dziennikarskiego "Obiektywni" pod kierunkiem Anety Mamali zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Kapliczki i krzyże przydrożne na terenie miasta i gminy Stary Sącz”. W konkursie wzięło udział: 32 autorów z całej Polski. Wpłynęło 90 zdjęć.
16 Listopada w Galerii pod Piątką w Starym Sączu odbył się wernisaż wszystkich nagrodzonych prac. Jakub Pasoń odebrał nagrodę finansową i kalendarz z nagrodzonymi zdjęciami. Nagrodę wręczyli: Andrzej Długosz – Prezes Towarzystwa Miłośników Starego Sącza, Alicja Przybyszowska AFRP AFIAP wiceprezes KTF Krynica Zdrój i Andrzej Rams – fotograf i członek Towarzystwa Miłośników Starego Sącza.

Jakub Pasoń od roku należy do szkolnego koła i wykonuje szereg fotorelacji dla portalu Starosądeckie.info. Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy wielu artystycznych sukcesów.

Autor: Aneta Mamala

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl