List URS do wszystkich uczniów i nauczycieli

Koleżanki i Koledzy,

przed nami najpiękniejszy okres w roku, okres Mikołaja, Świąt, życzeń i prezentów, aby nikt nie czuł się samotny URS zaprasza do wspólnej pracy i zabawy.

Zaczniemy od pracy.

Bardzo prosimy każdą klasę o pomoc w zorganizowaniu Kiermaszu Świątecznego, z którego dochód przeznaczymy na pomoc ludziom potrzebującym. W tym celu prosimy o wykonanie pięciu kartek świątecznych i pięciu ozdób (30.11.2018r.) oraz upieczenie dwóch ciast (3.12.2018r.).

Jak co roku organizujemy Konkurs na dekorację świąteczną. Motyw tegorocznej rywalizacji to: Anioł. Prosimy, aby każda klasa przyozdobiła wyznaczony teren szkoły wykonanymi przez siebie Aniołami (10.12.2018r.).

10.12.2018r. przypada 70. rocznica podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka nasza szkoła postanowiła uczcić ten dzień i włączyć się w jego obchody. W tym celu prosimy klasy IV, V, VII, VIII, III gim. o przygotowanie plakatów: Prawa człowieka na świecie. Uroczysta akademia i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 10.12.2018r.

Teraz przyjemności.

Zapraszamy wszystkich uczniów na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 29.11.2018r.

- kl IV-V – godz. 16.00 – 18.00

- kl. VII, VIII i III gim. – godz. 17.30 – 19.30.

Elementem wspólnym zabawy jest konkurs na „Zdolnego Mikołaja”. Prosimy wszystkie klasy o przygotowanie występu Mikołaja lub Mikołaja i jego pomocników.

Gwarantujemy ciekawe nagrody.

Informacje o prowadzonych działaniach, terminy, regulaminy konkursów są dostępne na stronie internetowej szkoły.

Na tym kończymy ten „inny” list, zapraszamy do pracy i zabawy.

Autor: Uczniowska Rada Szkolna