Gminne Zawody w piłkę koszykową

20.11.2018r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbyły się Zawody Gminne w¤piłce koszykowej w kategorii  dziewcząt i chłopców, najstarszej grupy wiekowej. Uczniowie naszej szkoły walczyli z reprezentacjami ze Szkół Podstawowych z Przysietnicy i¤Gołkowic.

I miejsce uzyskała Szkoła Podstawowa w Przysietnicy w obu kategoriach awansując do rozgrywek międzygminnych. Ostatecznie nasze zespoły zajęły II¤miejsca w tych zawodach.

W składzie reprezentacji  dziewcząt grały: J. Bober, M. Jawor, P. Garwol, K.¤Florek, L. Bołoz, W. Miechurska, M. Dziarmaga, Z. Król, E. Padula, M.¤Kruczek.

Drużyna chłopców w składzie: P. Padula, B. Kurzeja M.Kurzeja, M.¤Zaremba, M. Wyrostek, Ł. Hyclak, B. Padula, J. Gromala

Opiekunem zespołów była Małgorzata Maśko nad organizacją turnieju czuwali nauczyciele WF.

Autor: Małgorzata Maśko