Szkolne zawody w piłce halowej chłopców

W dniach 27 i 29 listopada odbyły się szkolne zawody w piłce halowej chłopców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Turniej ten, jak co roku odbywał się w okolicy rocznicy Odzyskania Niepodległości, a w tym roku przez natłok różnych imprez został rozegrany w trochę późniejszym terminie.

We wtorek 27.11 rywalizowali uczniowie w kategoriach kl 4 -5 szkoły podstawowej i klas 3 gimnazjum .

W rywalizacji klas młodszych 1 miejsce zajęli uczniowie z kl. 5b pokonując zawodników z kl. 4 a dopiero w rzutach karnych (w turnieju obie te drużyny zdobyły tyle samo punktów i bramek). 3 miejsce w tej kategorii zajęła kl. 5 a, 4 miejsce przypadło chłopcom z kl. 4 c .

W grupie klas gimnazjalnych najlepsi okazali się zawodnicy z kl. 3 c a kolejne miejsca zajęli reprezentanci kl. 3 a, kl. 3 d i kl. 3 b.

Wśród grupy wiekowej kl 7 -8 najlepiej wypadła kl. 8 c, 2 miejsce - kl. 7 b i kolejno 8 a i 8 b.

Wygranym gratulujemy sukcesu a wszystkim dziękujemy za dobrą grę i sportowe zachowanie.

Autor: Maciej Rejowski