Pierwszoklasiści piszą listy po angielsku do św. Mikołaja

Każde dziecko wie, że aby dostać prezent od św. Mikołaja trzeba do niego napisać list. A jak wiadomo Mikołaj zna wiele języków, w tym również angielski więc uczniowie klasy 1a wykorzystali swoje umiejętności i stworzyli piękne listy. Niektóry prosili o zabawki nie tylko dla siebie.

Po zredagowaniu treści listy zostały zapakowane do kopert a znaczki z Królową Elżbietą II zostały naklejone. Nie pozostało nic innego jak tylko wrzucić list do skrzynki pocztowej, na której na potrzeby lekcji świątecznej pojawił się napis „Merry Christmas”. Po napisaniu listów dla uczniów pojawiły się słodkie upominki.

Mamy nadzieję, że listy dostały do św. Mikołaja a nasi pierwszoklasiści znajdą wymarzone zabawki pod choinką.

Autor: Agnieszka Obrzud