Konkursy rozstrzygnięte, nagrody rozdane

Ostatnie tygodnie były bogate w inicjatywy uczniowskie i zarazem bardzo pracowite, ale ciężka praca już za nami, teraz czas na odpoczynek i jej podsumowanie.

Zaczniemy od Castingu na Zdolnego Mikołaja, który odbył się podczas zabawy andrzejkowej. Przypominamy, że komisja konkursowa w składzie: mgr Joanna Pabian – Rams, mgr Anna Cięciel, Kinga Florek wybrała trzy, jej zdaniem, najciekawsze prezentacje przygotowane przez klasy: IVb, Vb,  IIIc – gimnazjum. Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom konkursu, zaangażowanie i wkład pracy uczniów Pani Dyrektor szkoły przyznała dodatkowo trzy nagrody specjalne klasom: IVa, IVc, VIIa. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, zapraszając do współpracy życzymy dalszych sukcesów.

Kolejna inicjatywa, realizowana już od kilku lat to Konkurs - dekoracja szkoły. Uczniowska Rada Szkolna zaprasza do tej zabawy wszystkie klasy, przydzielając im zadania do realizacji. W tym roku motywem przewodnim wystroju był „anioł”. Oceniając zgodność z tematem, samodzielność i oryginalność wykonania komisja konkursowa wytypowała aż pięć klas do nagrody – dnia bez pytania: IVc, VIIa, VIIIc, Va, IVb, specjalne wyróżnienie przyznała najmłodszym klasom I i II. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego zadania, dzięki wam w naszej szkole panuje ciepły, świąteczny nastrój.

Korzystając z okazji, chcemy także podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w akcje charytatywne organizowane przez naszą szkołę, dziękujemy za piękne kartki świąteczne, ozdoby, ciasta i za to, że zawsze możemy na was liczyć.

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpiło podczas Wigilii Szkolnej.

Galeria zdjęć - wystrój korytarzy szkolnych

Autor: Opiekunowie URS