Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

Sądecka Liga Siatkówki

8.01.2019 r. na hali sportowej przy szkole w Barcicach odbył się kolejny turniej z cyklu Sądeckiej Ligii Siatkówki. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły nr. 1 z Nowego Sącza, reprezentanci z Barcic ( dwa zespoły ) i nasi zawodnicy.

W pierwszym meczu wysoko pokonaliśmy  drugą drużynę z Barcic. W kolejnym meczu po zaciętej walce zwyciężyliśmy pierwszą drużynę z Barcic. Nasi zawodnicy chcieli wygrać całe zawody i udała im się ta sztuka, choć z drużyną z Nowego Sącza do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był trzeci set. Uczniom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Padula, Bartosz Kurzeja, Mariusz Kurzeja, Kacper Miechurski, Marek Zaremba,Mateusz Wyrostek, Jakub Szczypta, Szczepan Grabek. Zawody były sędziowane przez uczennice naszej szkoły: Zuzannę Król, Zuzannę  Obrzud i Maję Kruczek.

Opiekunem uczniów  podczas zawodów był Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski