Gminny Etap XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

W dniu 14 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się etap gminny XVIII edycji ogólnopolskiego  konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

W konkursie wzięło udział 20 uczestników reprezentujących szkoły z terenu gminy Stary Sącz. Naszą drużynę reprezentowali uczniowie:

1 Karol Ogórek 7a

2.Antoni Janczura 7a

3.Maksymilian Dyrek 7a

4.Zuzanna Obrzud 8c

Wszyscy uczestnicy rozwiązywali test złożony z 25 pytań.

Nasi uczniowie zdobyli IV miejsce drużynowo.

Każdy z uczestników z rąk pana Daniela Śmierciaka Sekretarza Gminy Stary Sącz, otrzymał nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Autor: Ewa Załubska