• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

URS wystosował list do wszystkich uczniów - przeczytaj!


Cześć,

witamy wszystkich Uczniów Słowackiego baaardzo serdecznie, mamy nadzieję, że jesteście wypoczęci i pełni energii, bo przed nami drugi okres i mnóstwo działań.

Dzisiaj informujemy tylko o tych „gorących”, które nie mogą czekać, czyli o CZWARTKOWYM SPOTKANIU z WIEDZĄ – ostatni czwartek stycznia – którego motywem będą kolędy i pastorałki.

Dla wszystkich mamy gazetkę tematyczną, a dla tych „śpiewających” koncert kolęd adresowany do najmłodszych, czyli „pierwszaczków” i „drugaczków”. Uzdolnionych wokalnie uczniów prosimy o kontakt do 29.01.2019 w celu przedyskutowania i dopracowania szczegółów.

Następnie WALENTYNKI, jesteśmy w takim wieku, że nie możemy o nich zapomnieć. Dlatego proponujemy pocztę walentynkową. Miłe (podkreślamy miłe) życzenia dla swoich WALENTYNEK i WALENTYCH składacie do opiekunów URS do 08.02.2019 roku. Uczciwie informujemy, że będzie obowiązywać cenzura i do adresatów trafią tylko te życzenia, które są godne ucznia - Ucznia Słowackiego.

I jeszcze jedno wydarzenie – BAL – KARNAWAŁOWY – KOSTIUMOWY - PĄCZKOWY, bo organizowany w Tłusty Czwartek – 28.02.2019r. Dlaczego pączkowy, to już wiecie, dlaczego kostiumowy, zaraz wyjaśnimy. Tradycją naszej szkoły są karnawałowe tematyczne bale kostiumowe. Tematem tegorocznego balu dla uczniów klas IV - V są bajki, baśnie, legendy, mity, dla starszych bohater literacki lub historyczny. Bardzo prosimy o indywidualne podejście do zadania, które polega nie tylko na przebraniu, ale także na krótkiej (od trzech do pięciu zdań) prezentacji wybranej postaci.

To ogólny zarys tego, co będzie się działo u nas w najbliższych tygodniach. Dużo, ale każdy może coś dla siebie znaleźć i wybrać. O szczegółach, zasadach, regulaminach będziemy informować w bieżących komunikatach. O dalszych działaniach po ZEBRANIU URS, które odbędzie się 31.01.2019 o godzinie 14.10 w sali nr 7. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich klas.

Jeszcze raz serdecznie Was pozdrawiamy i liczymy na owocną współpracę.

 


 

Autor: URS z opiekunami
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.