• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

KARNAWAŁOWE TAŃCE UCZNIÓW KLAS 1 i 2


Jak szaleć, to szaleć tylko w karnawale…. Tak też właśnie uczyniły klasy pierwsze i¤drugie naszej szkoły. 7 lutego uczniowie klas etapu wczesnoszkolnego spotkali się na wspólnej zabawie karnawałowej. Jak przystało na bal maskowy, mali uczestnicy balu poprzebierali się za różne postacie. Po parkiecie w sali gimnastycznej biegały królewny i¤czarownice, za nimi rycerze, spidermani i szkieletory, a także inne ciekawe postaci z¤bajek. Ci, którzy nie przynieśli strojów karnawałowych, jak stwierdził jeden z uczniów: „byli przebrani za samych siebie”. Nie byłoby dobrej zabawy bez tańca. Dlatego wszyscy uczyli się nowych tańców: Macareny i skocznej polki. Nie zabrakło również znanych i¤lubianych „Kaczuszek”. Przy nauce tańców pomagali wolontariusze – uczniowie klas ponadgimnazjalnych.  Z troską opiekowali się naszymi milusińskimi, z zaangażowaniem uczyli ich tańczyć, a także wspólnie z nimi bawili się na parkiecie. Niektóre dzieci, dzięki starszym koleżankom – artystkom, wyszły z balu z pięknie pomalowanymi twarzami. Po zakończonej zabawie dzieci udały się do klas, gdzie czekał na nie słodki  poczęstunek przygotowany przez mamy.

Wychowawcy klas 1 i 2 chcieliby podziękować młodzieży z WOLONTARIATU przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu, która pod opieką p. Dominiki Olech dzielnie „wywijała” na parkiecie z młodszymi kolegami i koleżankami, a także p. Maciejowi Rejowskiemu, naszemu DJ-jowi za nagłośnienie w sali. Nie może też zabraknąć podziękowań dla wspaniałych rodziców, którzy zapewnili wszystkim uczestnikom balu napoje i słodkie przekąski.

 

Galeria zdjęć

 

 

 

Autor: Bożena Bielak
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.