KONCERT ŻYCZEŃ DLA BABCI I DZIADKA

Jak świat światem, niezastąpieni są Babcia i Dziadek. Troszczą się o¤swoje wnuki, uczą, wspierają i doradzają, a także obdarzają wielką bezwarunkową miłością. W podziękowaniu za ich wielkie serce uczniowie klas pierwszych i drugich przygotowali montaż słowno-muzyczno-taneczny. Po¤zaprezentowaniu wierszy przeplatanych pięknie zaśpiewanymi piosenkami nadszedł czas na Koncert Życzeń. Na „scenie” pojawiły się tak znane zespoły i¤wokaliści, jak BONEY M., ELENI czy też KRZYSZTOF KRAWCZYK oraz zespół taneczny, który „przybył do nas” z Dzikiego Zachodu. Gościnnie wystąpił także taneczny duet z nowosądeckiej Szkoły Tańca WIRDANCE: Natalia Pierzga (uczennica kl. 1B SP 2) i Tomasz Szczepaniak, którzy są aktualnymi mistrzami Małopolski i Polski południowej w tańcach standardowych i¤latynoamerykańskich – klasa taneczna D.

Koncert przebiegł w miłej i pełnej radości i wzruszeń atmosferze. Na¤zakończenie spotkania wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami.

„W świecie zwyczajnych ludzkich spraw, każdy gdzieś pędzi, każdy gna. Tam niezwykłą wartość  w sobie ma babcia z dziadkiem, a ja kocham ich co dnia” – tymi wzruszającymi słowami piosenki zakończyliśmy nasz koncert.

Miłym dodatkiem do obchodów Dnia Babci i Dziadka niech jeszcze będzie zaśpiewana w języku angielskim przez pierwszoklasistów piosenka pt. „I love Grandma, I love Grandpa”, co po prostu po polsku znaczy „Kocham Babcię, kocham Dziadka”.

Autor: wychowawcy klas pierwszych i drugich