• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Walentynki - atmosfera przyjaźni w naszej szkole


14 lutego - WALENTYNKI – to dzień wyjątkowy dla wszystkich osób, a szczególnie dla tych, którzy lubią sprawiać innym miłe niespodzianki. Uczniowska Rada Szkolna zawsze korzysta z takich okazji i tym razem postanowiła przygotować „coś”, co sprawi, że w szkole będzie, miło, kolorowo, wyjątkowo.

Pierwsza niespodzianka – prezent od Pani Dyrektor – dzień bez pytania dla klas, które w tym dniu będą ubrane „walentynkowo”. Propozycja była nie do odrzucenia, więc trudno się dziwić, że na korytarzach i w salach było „serduszkowo” i „czerwono”. Następnie poczta walentynkowa – miłe, estetyczne, kulturalne upominki powędrowały do najlepszych koleżanek, kolegów, sympatii.

Trudno wyobrazić sobie WALENTYNKI bez słodkości, dlatego nie zabrakło ich w tym dniu w naszej szkole. Słodkie stoisko z walentynkowymi ciasteczkami, które można było wygrać, odpowiadając na „bardzo trudne” pytania, było czynne na czwartej i piątej przerwie. Walentynkowa wróżba dołączona do ciasteczek była w promocji.

Uczniowska Rada Szkolna nie zapomniała także o naszych najmłodszych, dla uczniów klas I i II zostały zorganizowane czerwone lizaczki w kształcie serca, takie zbiorowe WALENTYNKI, aby i oni poczuli się w tym dniu wyjątkowo.

Uczniowska Rada Szkolna dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego dnia.


Autor: Opiekunowie URS
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.