Walentynki - atmosfera przyjaźni w naszej szkole

14 lutego - WALENTYNKI – to dzień wyjątkowy dla wszystkich osób, a szczególnie dla tych, którzy lubią sprawiać innym miłe niespodzianki. Uczniowska Rada Szkolna zawsze korzysta z takich okazji i tym razem postanowiła przygotować „coś”, co sprawi, że w szkole będzie, miło, kolorowo, wyjątkowo.

Pierwsza niespodzianka – prezent od Pani Dyrektor – dzień bez pytania dla klas, które w tym dniu będą ubrane „walentynkowo”. Propozycja była nie do odrzucenia, więc trudno się dziwić, że na korytarzach i w salach było „serduszkowo” i „czerwono”. Następnie poczta walentynkowa – miłe, estetyczne, kulturalne upominki powędrowały do najlepszych koleżanek, kolegów, sympatii.

Uczniowska Rada Szkolna nie zapomniała także o naszych najmłodszych, dla uczniów klas I i II zostały zorganizowane czerwone lizaczki w kształcie serca, takie zbiorowe WALENTYNKI, aby i oni poczuli się w tym dniu wyjątkowo.

Uczniowska Rada Szkolna dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego dnia.

Autor: Opiekunowie URS

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl