Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców

12.02.2019 r. na hali w Barcicach odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców, których zadaniem było wyłonienie najlepszej drużyny z naszego regionu. Do rywalizacji zgłosiło się 6 szkół ( z Gołkowic, Przysietnicy, Barcic, SP 1 Stary Sącz, Prywatna Szkoła ze Starego Sącza i nasi reprezentanci ).

Mecze rozgrywano "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Reprezentacja naszej szkoły wygrała swoje mecze z zawodnikami z Barcic, Gołkowic, SP 1 i Prywatną Szkoła ze Starego Sącza. W meczu z Przysietnicą wygraliśmy pierwszego seta, lecz w dwóch kolejnych musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników. Ostatecznie jednak w podsumowaniu całego turnieju wygraliśmy całe zawody dzięki większej ilości wygranych setów.

Kolejne miejsca w tych zawodach wywalczyli reprezentanci z Barcic ( 2 miejsce ) i Przysietnicy ( 3 miejsce ).

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Wyrostek, Szczepan Grabek, Jakub Szczypta, Bartosz Kurzeja,  Mariusz Kurzeja, Piotr Padula, Jakub Nalepa, Marek Zaremba, Kacper Miechurski.

Naszym zawodnikom gratulujemy sukcesu i życzymy dobrych wyników na zawodach międzygminnych.

Opiekunem uczniów podczas zawodów był Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski