Międzygminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 26.02.2019 r. na hali sportowej w Piwnicznej odbyły się Międzygminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju w kategorii dziewcząt startowały zespoły z Piwnicznej, Jazowska, Rytra i nasze reprezentantki. W rywalizacji chłopców udział wzięli zawodnicy z Jazowska, Rytra, Łomnicy i SP 2 ze Starego Sącza.

Turnieje zarówna dziewczyn i chłopców wygrali reprezentanci naszej szkoły i wywalczyli prawo startu w zawodach powiatowych w tej konkurencji.

W skład drużyny dziewcząt pod wodzą trenera J. Pasiuta weszły: Bołoz Laura, Orłowska Gabriela, Dutka Katarzyna, Pierzga Katarzyna, Bober Julia, Majerska Oliwia, Jawor Martyna, Kruczek Maja, Obrzud Zuzanna, Wańczyk Kinga, Wokacz Amelia, Król Zuzanna, Tokarczyk Amelia, Wójcik Joanna.

Chłopcy grali w składzie: Bartosz Kurzeja, Mariusz Kurzeja, Marek Zaremba, Jakub Szczypta, Mateusz Wyrostek, Kacper Miechurski, Szczepan Grabek, Piotr Padula, Jerzy Chlipała, Damian Jurczyński, Jakub Nalepa. Opiekunem zespołu chłopców był M. Rejowski.

Uczniom naszej szkoły gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia  na zawodach powiatowych.

Autor: Maciej Rejowski