• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców


W dniu 4.03.2019 r. na hali sportowej w Piwnicznej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. Po rozpoczęciu zawodów przez panią dyrektor MOS i dyrektora szkoły w Piwnicznej przystąpiono do rywalizacji. Prawo startu w tych zawodach miały drużyny z ŁABOWEJ, KAMIONKI WIELKIEJ, BIAŁEJ NIŻNEJ I SP 2 ze STAREGO SĄCZA. Do wyłonienia najlepszej drużyny potrzebne było rozegranie sześciu meczy. W pierwszym naszym meczu musieliśmy uznać wyższość zawodników z Kamionki Wielkiej. Kolejny mecz z uczniami z Łabowej rozpoczęliśmy dobrze wysoko wygrywając pierwszego seta, ale kolejne dwa sety padły łupem naszych przeciwników. W ostatnim meczu z naszych chłopców zeszła presja wyniku i gładko pokonali reprezentantów z Białej Niżnej.

Ostatecznie 1 miejsce bez straty seta wywalczyli zawodnicy z Kamionki Wielkiej a o pozostałych miejscach decydowały sety zdobyte w rywalizacji. Drugie miejsce wywalczyli nasi zawodnicy, trzecie miejsce przypadło uczniom z Łabowej a czwarte reprezentacji Białej Niżnej.

Gratulujemy zwycięzcom a nasza szkoła po raz kolejny udowodniła, że jej reprezentanci są liczącymi się zawodnikami w powiecie.

Opiekunem zespołu był Maciej Rejowski.

Szkołę reprezentowali: Bartosz i Mariusz Kurzeja, Marek Zaremba, Jakub Szczypta, Mateusz Wyrostek, Kacper Miechurski, Szczepan Grabek, Piotr Padula, Jerzy Chlipała, Damian Jurczyński, Jakub Nalepa.

Zapraszamy do galerii zdjęć
 

Autor: Maciej Rejowski
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.