Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu (Gimnazjum do 2017r.)

 • Zajęcia integracyjne
 • Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej
 • Klasa pierwsza tworzy koktaile
 • Występ z okazji Dnia Nauczyciela
 • Ślubowanie klas pierwszych
 • Wycieczka na Górę Miejską
 • Rycerze w naszej szkole
 • Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu
 • Wygrywamy w Zawodach Siłowych
 • Casting na św. Mikołaja
 • Happy Teddy Bear Day
 • slider
 • Konkurs My Christmas Card
Zajęcia integracyjne 1 Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej2 Klasa pierwsza tworzy koktaile3 Występ z okazji Dnia Nauczyciela4 Ślubowanie klas pierwszych5 Wycieczka na Górę Miejską6 Rycerze w naszej szkole7 Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu8 Wygrywamy w Zawodach Siłowych9 Casting na św. Mikołaja10 Happy Teddy Bear Day11 Jasełka 201712 Konkurs My Christmas Card13
jquery slider by WOWSlider.com v8.7
 

 

 

Z bukietami różnobarwnych tulipanów życzenia składali


Gdy tydzień temu na godzinie wychowawczej w Va wysłuchana baśń Andersena pt. „Stokrotka” była okazją do wspólnych rozważań o szczęściu i jego różnych obliczach, prawdziwe poczucie szczęścia zrodziło się dzisiaj w sercach wszystkich uczniów z Va.

Bohaterkami dzisiejszej godziny wychowawczej były wszystkie dziewczynki z klasy Va, a to za sprawą kolegów z klasy, którzy przygotowali niespodziankę dla swoich koleżanek, na które czekały nie tylko bukiety z różnokolorowych tulipanów, ale także krótki program artystyczny w wykonaniu wszystkich chłopców z Va.

Z bukietem życzeń w barwach tulipanów odważnie wystąpili oni przed wyjątkową publicznością, bo przed dziewięcioma zaskoczonymi koleżankami z Va. Chłopcy złożyli życzenia w nietypowej, bo poetyckiej formie, życząc koleżankom spełnienia marzeń, uśmiechu, a także tego, by rozlewały swój czar, rozjaśniały codzienny mrok i w każdej chwili promieniały blaskiem swojego piękna, czułości i wrażliwości.

Na koniec każda dziewczynka mogła poczuć się wyjątkowo, bo chłopcy wspólnie składali życzenia każdej z nich, a potem były tulipany, a wręcz mnóstwo wielobarwnych tulipanów. Ta wyjątkowa godzina wychowawcza była również okazją do tego, aby powstały niezapomniane klasowe zdjęcia, które z pewnością wzbogacą niejedną galerię wspomnień. I nikt wtedy z chłopców nie wstydził się układać z dłoni kształty serduszek. Każdy czuł potrzebę obdarowania innych dobrym gestem. A takie chwile są ulotne, więc ich niepowtarzalność warto uwiecznić, by za kilka lat, w klasie ósmej, wrócić pamięcią do tej dzisiejszej godziny wychowawczej.

Była też niespodzianka przygotowana indywidualnie przez Patryka Gronia, który z pomocą Piotra Jawora i Szymona Kostrzeby wręczył wszystkim koleżankom słodkie upominki. Nie zabrakło oklasków uznania za pomysłowość i wykazaną chęć bezinteresownego uszczęśliwiania innych.

A potem na wszystkich chłopców czekała niespodzianka przygotowana przez wzruszone koleżanki. Były życzenia, które specjalnie z okazji zbliżającego się również Dnia Chłopaka, ułożyła Dominika Wastag, a potem pięknie wspólnie z koleżankami odczytała z dedykacją dla wszystkich chłopców z Va, na których czekał koszyczek słodkich niespodzianek od koleżanek z klasy.

Galeria zdjęć

 

 

Autor: Beata Damasiewicz
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.