„Talent pracuje, geniusz tworzy”

Robert Schumann

Szkoła Podstawowa nr 2 w Starym Sączu rozpoczęła cykliczną prezentację prac plastycznych naszych utalentowanych uczniów. Dzieci i młodzież chętnie rozwijają swoje zainteresowania zarówno na zajęciach dodatkowych jak i w zaciszu domowym. Często poszukują tej właściwej techniki, formy…. Bywa, że młodzi twórcy niezbyt chętnie chwalą się efektami swojej pracy. Stąd pomysł, aby szersze grono mogło zobaczyć i podziwiać „małe dzieła”. Dzisiaj zachęcamy do obejrzenia prac malarskich uczennicy klasy 7 Urszuli Janczury i rysunków uczennicy klasy 3 gimnazjum Wiktorii Weber. Wystawę można zobaczyć w szkole a także na stronie internetowej naszej szkoły.

Życzymy miłych wrażeń.

Galeria prac