Turniej piłki siatkowej w ramach Gminnego Dnia Zdrowia

Najlepsi uczniowie klas 5 z naszej szkoły brali udział w turnieju piłki siatkowej zorganizowanego w ramach Gminnego Dnia Zdrowia.

W turnieju tym, który odbył się 14.03.2019 r. na sali sportowej w Barcicach brały udział reprezentacje z dziewięciu gminnych szkół. W pierwszej części rozgrywek zespoły zostały podzielone na trzy grupy, w których grali systemem "każdy z każdym". W pierwszym naszym meczu wygraliśmy z reprezentacją Gabonia lecz w kolejnym musieliśmy uznać wyższość uczniów ze Szkoły nr 1 w Starym Sączu.

W kolejnych meczach walcząc w finale B pokonaliśmy reprezentantów z Przysietnicy i Moszczenicy ostatecznie zajmując 4 miejsce. Biorąc pod uwagę fakt, że w turnieju brali udział również zawodnicy z klas 6 nasz wynik trzeba uznać za niemały sukces.

Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowali: Julia Pituch, Julia Kroczek, Emilia Orłowska, Julia Zegarlińska, Gabrysia Trojan, Jan Długosz, Jakub Załubski, Adam Orłowski, Piotr Damasiewicz, Dawid Gorczyca.

Opiekunem drużyny podczas zawodów był Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski