Wiosenny Turniej Siatkówki

29.03.2019 r. w naszej szkole został zorganizowany Wiosenny Turniej Siatkówki dla uczennic klas 4 i 5. Turniej był zorganizowany w ramach Sądeckiej Akademii Siatkarskiej przy współpracy z klubem Poprad. W rozgrywkach brały udział zawodniczki z czterech szkół: SP 2 Krynica, SP Popowice, SP Gołkowice i reprezentacja naszej szkoły.

Po rozgrywkach wyniki przedstawiały się następująco - klasy 4: 1 miejsce SP2 Stary Sącz, 2 miejsce Sp Krynica, 3 miejsce drugi zespół SP 2 Krynica, w klasach piątych: 1 miejsce SP 2 Stary Sącz, 2 miejsce SP 2  Krynica, 3 miejsce SP Gołkowice.

Dziękujemy wszystkim szkołom za udział w zawodach a trenerom za zorganizowanie drużyn do turnieju.

Naszą szkołę reprezentowały w klasach 4: Wiktoria Damasiewicz, Natalia Gargula, Kamila Kurnyta, Julia Wajnert, a w klasach 5: Julia Pituch, Julia Kroczek, Julia Zegarlińska, Emilia Orłowska, Weronika Golonka, Gabriela Trojan.

Autor: Maciej Rejowski