POLA NADZIEI „Nie możemy pomóc każdemu ale każdy może pomóc komuś”

W Starym Sączu mieszkańcy kolejny raz okazali wsparcie dla Sądeckiego Hospicjum. Wolontariusze naszej szkoły już po raz czwarty włączyli się w akcję charytatywną „ Pola Nadziei”.

Ma on na celu przede wszystkim propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy i uwrażliwienia młodych ludzi na potrzeby osób chorych. Środki zebrane w tym roku ( 7.791,63 zł)  przeznaczone zostaną na rozbudowę nowosądeckiego hospicjum.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca, którzy rozumieją i wspierają osoby chore i cierpiące.

Autor: Małgorzata Koszyk

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl