Gminne Zawody w Siatkówce Plażowej

Dnia 20.05.2019 r. na boiskach do siatkówki plażowej usytuowanych przy naszej szkole odbyły się Gminne Zawody w Siatkówce Plażowej. Do rywalizacji zgłosili się zawodnicy z Barcic, Gołkowic i naszej szkoły. Po rozgrywkach okazało się że zarówno dziewczyny ( Dutka Katarzyna, Pierzga Katarzyna, Majerska Oliwia ) jak i chłopcy ( Piotr Padula, Bartosz Kurzeja ) z naszej szkoły byli najlepsi i zajęli 1 miejsca w swoich kategoriach. Na drugich miejscach uplasowali się zawodnicy z Barcic. Zespoły, które zajęły 1 i 2 miejsce wywalczyły prawo startu w zawodach powiatowych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Autor: Maciej Rejowski