Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

Konkurs piosenki anglojęzycznej Voices of Nowy Sącz

Nasze śpiewające uczennice zostały nagrodzone za piękne występy podczas XII Festiwalu Nauki.

7 czerwca uczennica klasy 2a - Antonina Sowińska, uczennice klasy 5b - Anna Sztafa i Julia Pituch oraz uczennica klasy 7a - Sophia Israel wzięły udział w konkursie piosenki obcojęzycznej „Voices of Nowy Sącz”, który odbywał się w budynkach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Tosia w swojej kategorii (klasy I-IV) zajęła I miejsce. Akompaniując sobie na ukulele zaśpiewała cover Elvisa Presleya „Can’t help falling in love”.

Sophia wykonała utwór Christiny Aguilery „Hurt” i zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej (klasy V-VIII i III gimnazjum).

Ania i Julia podjęły sie wykonania piosenki Adele "Rolling in the deep".
Jury przy ocenie wzięło pod uwagę poprawność językową, jakość wykonania pod względem muzycznym, poziom trudności wykonania dalej piosenki oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Życzymy Ani, Julce, Tosi i Sophie dalszych sukcesów na scenie muzycznej.

Autor: Agnieszka Obrzud