Dwa talenty - muzyczne i językowe. Nasze uczennice wygrywają językowe konkursy muzyczne

13 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Europejskiej „Europejskie rytmy”, w którym udział wzięły uczennice klasy 5 - Anna SztafaJulia Pituch oraz klasy 7 - Sophia Angel Israel. Występ Sophie został oceniony wysoko pod kątem poprawności językowej i ogólnego wrażenia estetyczno - artystycznego i zajął II miejsce. Ania i Julia śpiewając utwór Adele „Rolling in the deep” zostały wyróżnione w swojej kategorii wiekowej. W czasie oczekiwania na werdykt jury, Ania, Julia i Sophia wykonały razem utwór „Alleluja”, zaśpiewały również kilka piosenek wspólnie z pozostałymi uczestnikami konkursu.

Życzymy Ani, Julce i Sophie dalszych sukcesów na scenie muzycznej.

Autor: Agnieszka Obrzud