• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych SP i III gimnazjumWe wtorek, 18 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III gimnazjum i ósmoklasistów, którzy właśnie stali się jej absolwentami. W uroczystości wzięli udział dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele Urzędu Gminy, rodzice, uczniowie oraz zaproszeni goście. To historyczna chwila, gdyż pożegnano ostatni rocznik gimnazjum. Kończy się bowiem pewien okres w polskiej i lokalnej edukacji. 

Gimnazjaliści podziękowali swoim  nauczycielom za wprowadzenie ich w dorosłe życie i niezapomniane wspomnienia. Podkreślili oni, że pomimo wygaśnięcia gimnazjów, to nie żałują oni ani jednego dnia spędzonego w tej szkole.

Dyrektor placówki Wioletta Nowak wręczyła absolwentom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce a rodzicom okolicznościowe listy gratulacyjne za wsparcie i nieocenioną pomoc na każdym etapie edukacji. Uczniowie zaprezentowali niezwykłą aranżację współczesnej „Śnieżki” i zachwycili publiczność.

Gimnazjum zakończyło swoją edukacyjną działalność . Nierzadko było ono szansą na lepszy start w przyszłość dla młodzieży. W niej zawarto przyjaźnie, które wciąż trwają. Stało się to dziś historią. Okręt, zwany gimnazjum zakończył już rejs. Dzisiaj, zupełnie w nowej odsłonie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego zapełnia się kolejnymi podróżnikami chłonącymi wrażenia.

 

Galeria zdjęć

 

Autor: Ewa Załubska
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.