Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dzisiaj czyli 19 czerwca 2019 roku sala gimnastyczna wypełniła się zaproszonymi gośćmi, rodzicami, nauczycielami i uczniami. Prymusom, uczniom ze 100 – procentową frekwencją i tym, którzy przez cały rok ciężko pracowali na rzecz szkoły zostały wręczone piękne dyplomy a także książki, mogące ozdobić każdy uczniowski księgozbiór.

Część artystyczna poprawiła wszystkim humory. Wystąpili uczniowie z klasy 4b oraz z zespołu Petrus (klasy 1b). Pani dyrektor Wioletta Nowak głośno oświadczyła, że zaczęły się wakacje. Następnie dyrektor Zespołu Obsługi Finansowo-Administracyjnej Szkół p. Barbara Porębska  potwierdziła ich nadejście. Rozradowane dzieci tańczyły i śpiewały, by uczcić nadejście upragnionych wakacji. Nie zabrakło oczywiście życzeń, by wolny czas spędzić zdrowo i bezpiecznie. Do zobaczenia za dwa miesiące.

Występ klasy 4b

Autor: Anna Cięciel, Agnieszka Obrzud