Certyfikat szkoły promującej bezpieczeństwo na rowerze

13 czerwca nasza szkoła została oficjalnie uznana za szkołę promującą bezpieczeństwo na rowerze. W Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego dyrektor szkoły p. Wioletta Nowak odebrała certyfikat z rąk dyrektora MORD-u p. Marka Pławiaka.

W obecnym roku szkolnym w naszej szkole został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową, który czwartoklasiści (oraz trzech piątoklasistów) zdawali pod okiem funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Policji Miejskiej w Nowym Sączu.

Ponadto w październiku 2018 w ramach akcji Odblaskowa Szkoła odbył się I¤Odblaskowy Rajd Rowerowy.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych na II Rajd Rowerowy, który będzie miał miejsce 20 września i będzie związany z promowaniem zdrowego stylu życia - 22 września (niedziela) to Dzień Bez Samochodu.

Autor: Agnieszka Obrzud, Justyna Tyka, Teresa Tokarczyk

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl