II wojna światowa oczami dziecka - plakat, obraz - KONKURS

Przypominamy, iż w związku z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu do udziału w wakacyjnym konkursie plastycznym:

II wojna światowa oczami dziecka - plakat, obraz.

Mile widziane również prace konkursowe wykonane przez naszych nowych uczniów, którzy od września rozpoczną dopiero naukę w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego, czyli naszych pierwszoklasistów, czwartoklasistów oraz siódmoklasistów.

Aby każdy chętny uczeń mógł zdążyć z wykonaniem pracy będącej artystycznym wyrazem osobistych przemyśleń o II wojnie światowej, przedłużamy ostateczny termin składania prac konkursowych (rozmiar pracy A3, technika dowolna) do poniedziałku, 26 sierpnia do sekretariatu szkoły.

Przypominamy, iż na odwrocie pracy należy podać imię i nazwisko oraz klasę.

Życzymy powodzenia!