Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie inauguracji roku szkolnego 2019/2020

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu informuje, że dnia 2 września 2019 r. (tj. poniedziałek) odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

O godz. 9.00 cała społeczność szkoły uczestniczy we Mszy Świętej w kościele parafialnym p.w. Świętej Elżbiety w Starym Sączu.

Po Mszy młodzież pod opieką wychowawców i nauczycieli udaje się do budynku szkoły (za Pocztem Sztandarowym odpowiedzialna), gdzie o godz. 10.00 odbędzie się akademia rozpoczynająca nowy rok szkolny.

Następnie uczniowie spotykają się z wychowawcami w poszczególnych klasach zgodnie z poniższym harmonogramem.

Bardzo proszę młodzież o zachowanie godnej postawy podczas Mszy Świętej i akademii oraz o zachowanie zasad BHP podczas przejścia ulicami Starego Sącza z kościoła parafialnego do budynku szkoły