Halowe Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej

Dnia 3.10.2019 r na hali sportowej w Barcicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Gminy kl 5-6 w piłce nożnej. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół z Gołkowic, Gabonia Moszczenicy, Barcic i SP2 ze Starego Sącza. Zespoły rywalizowały systemem "każdy z każdym ", więc wszyscy musieli rozegrać po cztery mecze.
Nasi zawodnicy w pierwszym meczu ulegli reprezentacji z Gołkowic a kolejne dwa mecze wygrali z kolegami z Gabonia i Moszczenicy. W najważniejszym meczu z uczniami z Barcic długi czas remisowali 1:1, by niestety w ostatniej minucie spotkania stracić bramkę i stracić szanse na sukces w tych zawodach.

Ostatecznie 1 miejsce i prawo reprezentowania naszej gminy w rozgrywkach międzygminnych wywalczyli reprezentanci szkoły z Barcic. O kolejności dalszych miejsc decydowała ilość zdobytych bramek (gdyż trzy drużyny uzyskały taką samą ilość punktów). Drugie miejsce zdobyła drużyna z Gołkowic, trzecie z Moszczenicy a nasi reprezentanci uplasowali się na 4 miejscu.

W naszej drużynie grali: Adam Orłowski, Jan Długosz, Piotr Damasiewicz, Jakub Załubski, Bartosz Szczypta, Filip Mamala, Dawid Gorczyca, Jan Marczyk.
Opiekunem zespołu podczas tych rozgrywek był Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl