Szkolenie dla beneficjentow programu Erasmus+

Od października br. nasza szkoła realizuje projekt współfinansowany z funduszy europejskich programu Erasmus+ pod nazwą „Against Bulying for a Better Inclusion in Schools”.

W związku z tym, iż jest to nasz pierwszy projekt tego typu p. Agnieszka Obrzud - koordynator działań projektowych w naszej szkole uczestniczyła w szkoleniu dla beneficjentów programu Erasmus+. Szkolenie zostało zorganizowane w Katowicach przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Na spotkaniu obecna była również opiekunka szkoły w ramach programu Erasmus+ p. Olga Barcikowska, do której możemy się zwrócić o pomoc w przypadku wątpliwości rozliczania i realizacji działań i mobilności w projekcie.

Liczymy na współpracę wszystkich nauczycieli, uczniów i ich rodziców.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie.

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl