Gminne Mistrzostwa w Piłce Halowej Chłopców

Dnia 11.10.2019 r. na hali sportowej w Barcicach odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Halowej Chłopców. W turnieju brały udział reprezentacje szkół z: Barcic Przysietnicy, Gabonia, Moszczenicy i SP 2 ze Starego Sącza. Nasi reprezentanci wygrali mecze z uczniami z Gabonia i Moszczenicy, zremisowali z reprezentacją Przysietnicy i w ostatnim meczu musieli uznać wyższość kolegów z Barcic.

Ostatecznie 1 miejsce zdobyli uczniowie z Barcic, 2 miejsce SP 2 Stary Sącz, 3 miejsce - Przysietnica.
Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Śliwa, Mateusz Ruchała, Artur Brzozowski, Piotr Tokarczyk, Patryk Jawor, Bartłomiej Szumacher, Jakub Miśkowiec, Karol Dutka, Krzysztof Kyrcz.

Opiekunem drużyny był Maciej Rejowski.
Uczniom gratulujemy wysokiego wyniku i liczymy na sukcesy w przyszłym roku szkolnym, gdyż większość drużyny to uczniowie klas 7 naszej szkoły.

Autor: Maciej Rejowski