Głosowanie na logo projektu "Against Bullying for a Better Inclusion in Schools"

Rozpoczął się etap międzynarodowy konkursu na najlepsze logo, które zostanie logiem projektu Erasmus+ „Against Bullying for a Better Inclusion in Schools”. W głosowaniu mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, jak również uczniowie ze szkół partnerskich z Rumunii, Turcji i Włoch, ale także ich rodziny i przyjaciele. Głosujemy do niedzieli 20 października 2019r.

Każda ze szkół partnerskich wytypowała logo, które bierze udział w głosowaniu na to jedyne, które będzie wizytówką projektu. Logo naszej szkoły zostało wybrane przez uczniów klasy 7b i są to prace Aleksandry Tyki z klasy 5a i Heleny Deja z klasy 4a. W głosowaniu internetowym zostanie wybrana jedna grafika, która stanie się oficjalnym logo projektu.

Poniższe zdjęcia przedstawiają propozycje logo, po dwie prace z każdej szkoły partnerskiej. Aby zagłosować, należy wejść w poniższy link ankiety do głosowania, wybrać najlepsze logo, podać imię i kliknąć „save”.

Dziękujemy wszystkim głosującym za zaangażowanie!

Ankieta do głosowania na logo projektu

Strona projektu Erasmus+ ABIS

Autor: Agnieszka Obrzud - Koordynator programu Erasmus+ w SP2