Trzecie klasy samodzielnie robią mydełka

Dzięki uprzejmości pani Anny Majda, Prezes Fundacji Rozwoju Sądecczyzny, nasze obydwie klasy trzecie miały możliwość uczestniczenia w fantastycznych warsztatach robienia mydełek. Dla dzieciaków była to okazja pobawienia się pod okiem fachowego instruktora, w chemików i wyprodukowania, z samych naturalnych materiałów, mydełek. Jak różne były foremki, tak i różne były kształty mydełek – serduszka, prostokątne, owalne i inne, a na nich przeróżne piękne obrazy: a to aniołki, a to różyczki albo inne kwiaty. Dzieci mogły samodzielnie dobrać sobie zapach i kolor swoich mydełek. Z zainteresowaniem mieszały, przelewały, wyjmowały z foremek. Po skończonych zajęciach każdy niósł w woreczku własnoręcznie zrobione mydełko.

Bardzo dziękujemy pani Annie Majda i jej współpracownikom za zorganizowanie ciekawych zajęć dla uczniów klas trzecich.

galeria zdjęć- klasa 3b

Galeria zdjęć - klasa 3a