Odwiedzamy Dzienny Dom Seniora z ważnym przesłaniem

We wtorek 5. listopada trójka dziewcząt z klasy 5b udała się na spotkanie z seniorami z nowopowstałego Dziennego Domu Seniora w Starym Sączu.

Dziewczyny przedstawiły wyniki eksperymentu odblaskowego, uczuliły seniorów na noszenie elementów odblaskowych po zmroku. Klaudia, Wiktoria i Julka rozdały odblaskowe „lewki”, serduszka, koniczynki i opaski. Panie i panowie obecni na tym spotkaniu z dużym zrozumieniem podeszli do naszej akcji i obiecali nosić odblaski przypięte do kurtek lub torebek. Odblaskowe elementy trafiły również do pracowników Dziennego Domu Seniora. Co ważne, uczestnicy spotkania zabrali odblaskowe gadżety dla swoich rodzin. Dzięki nim, nasze działanie zatacza coraz większe kręgi.

Opiekun: p. Agnieszka Obrzud

Autor: Agnieszka Obrzud, Justyna Tyka, Teresa Tokarczyk, Bożena Bielak