Wyniki Konkursu „ Warzywno – owocowy ludzik”

Konkurs pt. „Warzywno – owocowy ludzik” był skierowany do dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej. Konkurs miał  na celu: kształtowanie postaw prozdrowotnych, zachęcanie do zdrowego odżywiania się, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej dziecka, budzenie zainteresowania różnymi technikami artystycznymi.

Komisja oceniająca prace brała pod uwagę walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność oraz zgodność z regulaminem konkursu. Zostały ocenione wszystkie prace wyłoniliśmy zwycięzców:

I miejsce Liliana Piątkowska

II miejsce Katarzyna Oświęcimka

III miejsce Mateusz Plata

Wszystkie prace były wykonane solidnie i pomysłowo. Gratulujemy i dziękujemy za udział.

Organizatorzy konkursu:

mgr Marta Lelito