Szkolne Mistrzostwa w Piłce Halowej

Dnia 14.11.2019 w naszej szkole odbył się tradycyjny turniej piłki halowej chłopców w kolejną Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach - klasy 4 - 6 i klasy 7 - 8. W wyniku tych rozgrywek w kategorii 4 - 6 wygrali uczniowie kl 5 a, 2 miejsce zajęła klasa 6 a, 3 miejsce - 6b, 4 pozycję wywalczyli najmłodsi z 4a a dwa ostatnie miejsca kl 5 c i 5 b.
W starszej grupie 1 miejsce wywalczyli reprezentanci kl 8 b, 2 miejsce klasa 7a, 3 pozycję - kl 7 b a stawkę zamykała kl 8 a.
Dziękujemy uczniom za sportową rywalizację a tym co osiągnęli wysokie miejsca dodatkowo gratulujemy.

Turniej zorganizowali nauczyciele wf: Małgorzata Maśko i Maciej Rejowski.

Autor: Rejowski Maciej

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl